[Pýtaj sa Michala] Si z nej hotový a ani ju nepoznáš?

0

Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne. Na blogu chlap20.sk nájdeš odpovede, ktoré hľadáš.

Pred istým časom si mal možnosť položiť mi svoje otázky, ktoré ťa zaujímali, a získať na ne odpovede v rubrike: Pýtaj sa Michala.

 

Dnešná otázka znie: “Ide o dievča, s ktorou sa nepoznám osobne, ale videl som ju vonku. A ako to asi poznáš, tak som onemel, keď som ju videl. Nepoznáme sa a viem len jej meno na facebooku. Nejedná sa o obyčajnú babu, ale o tú, čo vie čo chce a akú má hodnotu.”

 

Michalova odpoveď

Problémom tohto chlapa je, že je zo ženy hotový ešte predtým, ako sa vôbec spoznajú. Čo s tým?
Moja odpoveď na dnešnú otázku bude veľmi jednoznačná a priamočiara. Nehodnoť svoj záujem o ženu podľa jej vonkajšej krásy.

Áno, ja viem. Sme chlapi.

Ženy sa nám páčia na základe ich výzoru, toho, ako sa obliekajú a ako sú krásne. Ale toto by ti nemalo absolútne brániť v tom, aby si ju spoznal, napísal jej na facebooku, keď sa nejedná o nejaké osobné oslovenie, pretože toto vôbec nebolí.

Chápem, že sa bojíš odmietnutia. Chápem, že možno ti neodpíše a bol by si z toho zronený. Ale v dnešnej dobe je, minimálne na internete, obrovské množstvo krásnych žien, či už na facebooku, na badoo, občas aj na pokeci, na tindri a v rôznych ostatných zoznamovacích aplikáciách.

 

Nebuď z nej hotový ešte predtým, ako ju spoznáš

Teda je obrovské množstvo krásnych žien, ktoré sú len jeden alebo dva kliky od teba. A presne o tomto hovorí aj moja taktika nezáujmu, kde radím chlapom, aby k ženám pristupovali s počiatočným nezáujmom.

Ženy sú už unavené z toho, že chlap je roztečený z ich vonkajšej krásy ešte predtým, než SPOZNÁ TO, AKÉ V SKUTOČNOSTI SÚ.

Občas sa mi fakt stalo, že tá žena bola buď nezaujímavá, alebo mala úplne pomýlené názory a hodnoty, bola až príliš na peniaze alebo vôbec so mnou nevedela komunikovať.

V takom prípade je úplne jedno, že je krásna, ale pokiaľ sa nevie správať, nemá rovnaké hodnoty ako ty, nedokážete sa zabaviť alebo zasmiať, tak je jej krása úplne zbytočná.

Z tohto dôvodu by si mal riešiť to, či si z nej hotový, až potom, keď sa spolu zoznámite, prehodíte pár slov. Ak aspoň nejako zareaguje na tvoju správu alebo na tvoj pokus o zoznámenie. Pokiaľ nezareaguje, tak to vôbec nemusíš riešiť a môžeš prejsť k ďalšej žene.

 

Využi Princíp mentality hojnosti

Pretože môj Princíp mentality hojnosti hovorí presne o tomto. Žien je dostatok na každom rohu.

Preto sa netreba zameriavať len na jednu, ktorá ťa nechce, správa sa k tebe zle, neodpisuje ti alebo nemá o teba príliš veľký záujem.

Čiže píš množstvu žien, zoznamuj sa na každom kroku, rieš a zaujímaj sa len o tie, ktoré majú rovnaké hodnoty ako ty. Ktoré sa s tebou dokážu baviť, dokážu sa zasmiať na tvojich vtipoch, pri ktorých ti to ide úplne prirodzene a nemusíš sa do niečoho tlačiť alebo hrať sa na niekoho, kým nie si.

 

Zhrniem ti to

si z nej hotový [Pýtaj sa Michala] Si z nej hotový a ani ju nepoznáš? 1024 300x236Nehodnoť ženy podľa ich vonkajšieho výzoru. Respektíve, nezaujímaj sa až príliš o ženy na základe ich vonkajšieho výzoru.

Zaujímaj sa o ne až potom, keď spolu prehodíte pár slov alebo ti aspoň odpíšu na internete.

A až potom, keď ti ukážu, že sú vhodné na to, aby si sa s nimi bavil ďalej. Väčšina žien (až vyše 90 %) nebude pre teba nikdy vhodná a, samozrejme, ani ty nebudeš vhodný pre ne.

Takto to funguje. O tom, ako jej máš napísať, aby si ju zaujal, ako sa s ňou baviť, keď ti odpísala a ako sa s ňou stretnúť aj osobne, detailnejšie rozprávam v mojom prémiovom kurze Online hra 3. Dozvieš sa v ňom, ako sa zoznamovať, baviť a stretávať so ženami cez internet.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Keď máš aj ty otázku

Ak máš nejakú otázku, tak mi ju môžeš položiť vo facebookovej skupine Chceme byť lepšími chlapmi. Ak mi chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber YouTube kanála.

A pamätaj: Nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »