[Pýtaj sa Michala] Kedy sa jej znovu ozvať, keď neodpisuje

0

kedy sa jej znovu ozvať, keď neodpisuje [Pýtaj sa Michala] Kedy sa jej znovu ozvať, keď neodpisuje Kedy sa jej znovu ozva   ke   neodpisuje 300x169Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne. Na blogu chlap20.sk nájdeš odpovede, ktoré hľadáš.

Pred istým časom si mal možnosť položiť mi svoje otázky, ktoré ťa zaujímali, a získať na ne odpovede v rubrike: Pýtaj sa Michala.

 

Dnešná otázka znie: “Píšem si presne tri dni s jednou kočkou. Všetko okey, dievča sa chytilo. Napísala, citujem: „Chcela by som sa s tebou stretnúť.“ Samozrejme, som sa zahral na nedostupného, že mám veľa koníčkov a tak že som časovo vyťažený, ale že chvíľku času by som si na ňu tak o týždeň či dva možno našiel. No už neodpísala na druhý deň, tak sa pýtam. Počkať aspoň týždeň a napísať jej znova alebo sa na to vykašlať?”

 

Michalova odpoveď

Otázka teda znie: “Kedy sa jej znovu ozvať, keď ti neodpisuje?”
Na úvod ti musím povedať, že toto dohadovanie si stretnutí cez internet býva veľmi kritické. V určitom percente prípadov (v závislosti od rôznych faktorov) dochádza k tomu, že aj keď sa chce s tebou stretnúť, aj keď sa na tom stretnutí dohodnete, aj tak z nejakého dôvodu k tomu stretnutiu nedôjde.

Nemuselo to zákonite súvisieť s tým, že si bol nedostupný či veľmi zaneprázdnený.

Ak si počas týždňa alebo tých pár dní písala aj s množstvom iných chlapov, ktorí tiež bojovali o jej pozornosť, mohol ju niektorý z nich zaujať viac ako ty. A teda s tým absolútne nič nespravíš.

Dôležité je, že si sa jej hneď nepchal do zadku a nebol si z toho príliš nadšený. To že sa s tebou nechce stretnúť, nemusí súvisieť s tvojou zaneprázdnenosťou a tvojou nedostupnosťou.

 

Nikdy sa nespoliehaj len na jednu ženu

Takže nikdy sa nespoliehaj na to, že ti vôbec odpíše na ďalšiu správu, že sa bude chcieť s tebou stretnúť znova, prípadne, že aj keď sa dohodnete na stretnutí, tak na to stretnutie príde.

Z tohto dôvodu píš ďalším ženám a nikdy sa nespoliehaj na jednu konkrétnu ženu. Napíš ďalším piatim, napíš ďalším desiatim…

Dohodni si s ďalšími stretnutie, pretože vieš, ako to funguje v živote:

Nie vždy sa nám chce, nie vždy máme čas, nie vždy máme chuť, a preto jednoducho stretnutie odvoláme alebo tomu druhému človeku už neodpíšeme.

Nezameriavaj sa preto na jednu ženu. Píš viacerým a nemaj žiadne očakávania. Aj keď sa žena s tebou stretnúť chce, pokojne jej (aj tejto konkrétne) napíš aj o týždeň, aj keď ti už neodpisovala.

Povedal si jej, že o týždeň či o dva by si si na ňu vedel nájsť čas, tak jej napíš pre zmenu ty. Veď za skúšku nič nedáš.

 

Skús to najbližšie takto

Skús napríklad, že by si sa s ňou rád stretol. Napíš konkrétny deň, konkrétnu hodinu, že vtedy by si si vedel na ňu nájsť čas.

Nerozvádzaj to ďalej a pripomeň jej to pokojne nejakým takýmto spôsobom: “Počuj, chcela si sa so mnou stretnúť? Našiel som si na teba priestor, ako som ti sľúbil, takže mal by som čas. V stredu, respektíve vo štvrtok. Môžme sa stretnúť niekedy večer, čo ty na to?

Žiadne zbytočné kecy okolo, priamo k veci, a reaguj na to, že sa s tebou chcela stretnúť. Pretože ona si to už možno ani nebude po tom týždni pamätať, keď ste sa bavili len nejakú krátku dobu.

No a to je ono, pri tomto netreba príliš veľa špekulovať. Napíš jej kľudne, keď si ten priestor nájdeš, ale popritom píš aj ďalším, pretože nikdy nevieš, ktorá sa s tebou bude chcieť stretnúť a ktorá nakoniec stretnutie buď odvolá, alebo k tomu stretnutiu ani nedôjde.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »