Pravidlo 5-tich – Oplatí sa ti randiť s viacerými ženami?

26

Pravidlo 5-tich - Prečo by si mal písať a randiť s viacerými ženami pravidlo 5tich Pravidlo 5-tich – Oplatí sa ti randiť s viacerými ženami? muz randi s viacerymi zenami v posteli 300x212

“Michal, je tu jedno dievča…”

“Michal, ona je iná ako ostatné, čo mám spraviť, aby ma chcela?”

“Michal, poraď mi, ako ju mám získať?”

Počúvam to od chlapov bežne.

Čítam to každý jeden deň v emailoch, kedy ma chlapi žiadajú o radu a pýtajú sa ma, ako majú získať jednu KONKRÉTNU ženu, ktorá im pomotala hlavu a niektorým aj srdce (nehovoriac, že im z nej “hučí v kláde”).

“Ona je iná, lepšia, krajšia, inteligentnejšia, má 3 kozy, viac si rozumieme…”

 

Rektálny alpinizmus (riťolezectvo) level 9000

Ako sa to vlastne stalo, že my chlapi sa vrhneme po prvej, ktorá sa na nás (zo slušnosti) usmeje? Po tej, ktorá si dá vôbec tú námahu a je pre nás česť, že nám vôbec odpísala či nebodaj súhlasila po urputnom prehováraní so stretnutím na kávičke z ľútosti?

Venujeme jej celú svoju pozornosť, sústredíme sa vo svojich myšlienkach iba na ňu a celý sa jej odovzdávame. Veď predsa nech cíti ten náš záujem! Nech vidí, že ju neberieme ako ostatné a je pre nás výnimočná a chceme len ju.

Ráno ju zobúdzame milou esemeskou, večer ju uspávame smutnou správou, ako nám chýba a celý deň sme na ňu mysleli. Píšeme si s ňou v škole či v práci, stretneme sa s ňou poobede a na večer sme spolu na Facebooku.

 

Keď ženy čítajú medzi riadkami…

Lenže ženy sú vnímavé. Čítajú medzi riadkami, analyzujú a spájajú si veci do súvislostí. Darmo jej budeš hovoriť niečo, keď ona vidí z tvojich činov iné:

pravidlo 5tich Pravidlo 5-tich – Oplatí sa ti randiť s viacerými ženami? kr  sna   ena

Celú dobu sa venuješ len jej? = Nemáš iné ženy a iné možnosti!

Celý deň si “online” a píšeš si s ňou? = Nemáš vlastný život!

Nevidí okolo teba žiadne iné ženy? = Nie si pre ňu výzva a patríš len jej!

V tomto ich neoblafneš nijak inak ako (chvíľka napätia)… Tvojim hlavným problémom je nedostatok iných možností.

 

Dovoľ mi predstaviť ti Pravidlo 5-tich

“Ok, Michal, ale ako jej mám dať najavo, že nie som z nej taký hotový a nie je pre mňa jediná? Čo mám spraviť, aby sa ona o mňa snažila a aby ma chcela?”

A tu prichádza do hry moje Pravidlo 5-tich – Nerieš NIKDY jednu konkrétnu ženu, ale nájdi si ďalších 5. Podčiarknuté a zvýraznené. Áno, je to takto jednoduché a pri tom veľmi účinné.

Väčšina chlapov však nechápe, prečo im takúto vec hovorím a radím – “Ale veď ja nechcem iné, ja chcem túto (lebo má 3 kozy?)! Veď o tú sa snažím, tá mi opantala zmysly a myslím na ňu celý deň, ona je stredom môjho vesmíru. Nepomáhaš mi s mojim problémom predsa.”

Whou, stredom tvojho vesmíru?! Brzdi trochu. Je úplne jasné, že ak postavíš nejakú ženu do stredu svojho vesmíru, tak všetku svoju pozornosť odovzdáš jej.

Dáš sa jej doslova celý do rúk, postavíš ju na piedestál, kľakneš si k nej a ideš (a dovoľ mi povedať ti, že nie si pri nej takto sám)…
V skutočnosti ti pomáham, a to viac ako je na prvý pohľad zrejmé, len ty to v tomto momente nevidíš.

 

Ako ti Pravidlo 5-tich pomôže?

Ok, tak povedzme, že ju teda nepostavím na ten piedestál a nebudem jej venovať celú svoju pozornosť. Čo sa tým pádom stane?

No, staneš sa sám pre seba, ale aj pre ženy, viac atraktívnym a príťažlivým. Prirodzene, že ak si začneš písať či randiť s ďalšími 5-timi ženami, o to menej pozornosti a času do každej jednej z nich investuješ.

A keď do každej z nich investuješ menej času, tým pádom menej tlačíš na pílu, nestaviaš ju na piedestál a nemá z teba pocit, že je stredom tvojho vesmíru.

Nebudeš taký vtieravý, nebudeš im vyvolávať a vypisovať v kuse a volať ich von. Nebudeš sa im pchať do zadku a nebudeš odpovedať v kuse tak, ako sa im páči.

Okamžite sa pre ne staneš výzvou a podporíš tým ich súťaživosť o teba. Budú ťa chcieť získať ony, pretože uvidia, že nie si z nich zas tak hotový a nezáleží ti na výsledku.

A toto všetko sa vzťahuje aj na tú, o ktorú sa snažíš momentálne. Akonáhle si nájdeš ďalších 5, spustí sa reťazová reakcia a začnú sa diať zázraky. Skús to, ver mi…

 

A to nie je všetko

Predstav si, že ak sa zaujímaš iba o jednu ženu niekoľko mesiacov, tak to pravdepodobne nevyjde a ty si stratil veľa času, ktorý si mohol venovať inde. Nasere. Ako sa tomuto vyhneš?

Uvedom si, že počas celého randenia a v rámci stretávania sa s nimi, ti budú prirodzene odpadávať a budeš ich filtrovať.

Nie každá je pre teba vhodná. Nikdy nevieš, či si budete rozumieť a sadnete si, kým sa nespoznáte osobne (už žiadna láska cez internet, prosím!).

Takže randi s viacerými ženami naraz. Randi s toľkými ženami, koľko ich uvládzeš napratať do diára.

A s tými, s ktorými si sadneš a budeš si s nimi rozumieť, tak tie si necháš do “ďalších kôl”, pretože ty si sa tak rozhodol a ty si si ich vybral. Máš tú možnosť.

pravidlo 5tich Pravidlo 5-tich – Oplatí sa ti randiť s viacerými ženami? Dollarphotoclub 72328807 600 x 400

 

Ako sa zmení po tomto tvoj život?

Zvládaš to zatiaľ? Fajn, pozrime sa na to ešte hlbšie, čo ti Pravidlo 5-tich prinesie a ako sa začneš prirodzene na základe toho správať :

1. Dáš jej jasne najavo, že ju nepotrebuješ (ale chceš) a tvoj svet sa netočí okolo nej – Ale dáš jej možnosť točiť sa okolo teba.

2. Si natoľko sebavedomý, že si môžeš dovoliť riskovať (získať) a prekročiť trochu hranicu slušného či bežného a nebudeš sa báť, že niečo u nej pokazíš a nedajbože by si si to musel žehliť.

3. Si pripravený kedykoľvek od nej odísť, hneď a v momente (máš predsa ďalšie) – Toľko chlapov má strach zo straty, že sa radšej budú držať panovačnej nervycicajúcej beštie, ktorá im šliape na ten kúsok hrdosti, ktorý im zostal.

 

Čo mi to po uvedomení sa prinieslo?

Keď som randil naraz s 5-6 ženami, neprikladal som ani jednej z nich nejaký extra význam, lebo som vedel, že tam je ešte ďalších 5.

Čo sa prirodzene začalo diať bolo, že sa ony začali ozývať mne, začali ma volať von a ukazovali mi viac záujmu.

Toto je moment, kedy mi môžeš poďakovať, pretože ti práve dávam požehnanie, aby si randil s viac ako 1 ženou (čo sa ti bude snažiť asi každý vyhovoriť).

Popravde, v tvojich začiatkoch si dokonca myslím, že je to pre teba NEVYHNUTNÉ. Buď však ku každej z nich úprimný a otvorene im povedz, že sa stretávaš aj s inými. Prečo by si sa aj nemal, veď spolu nič nemáte.

Ak sa nad tým na moment zamyslíš, je to pre teba viac ako skvelé. Akosi ti to dáva tú pomyselnú “výhodu” či “eso v rukáve”, kde si žena uvedomí, že si žiadaný chlap a pre ňu tým pádom výzva.

A od toho je už len krok k tomu, aby ti písala či zaujímala sa o teba prvá.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »