15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou

13

15 jasných znamení, že randíš s vysokokvalitnou ženou výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou zena na luxusnej pohovkePamätáš si ten pocit, keď si stretol tú Pravú?

Srdce ti bilo ako zvon, motýliky v bruchu mali párty a ty si vedel, že ju chceš priviesť k riadnemu o…oltáru.

Priťahovala ťa jej ženská energia, esencia, vôňa, charizma…a doslova každá bunka tvojho tela sa opíjala láskou na prvý pohľad.

Po pár dňoch/týždňoch (experti po pár rokoch) mentálneho klaňania sa tejto zidealizovanej žene si zistil, že vlastne až taká super tutti frutti nie je.

Je to vlastne úplne obyčajná žena. Síce neobyčajne príťažlivá, no so svojimi chybami a nedostatkami. Zisťuješ, že nie je až taká dokonalá bohyňa a na dlhodobý vzťah pre teba nevhodná.

 

Viem, aké to je

randíš s výnimočnou ženou? výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou pexels photo 14104 300x200Prešiel som si tým zhruba  1 458 985 365 – krát. Asi toľko krát som zažil ten blažený pocit bleskového “zamilovania sa”, a ešte bleskovejšieho odmilovania sa.

Koľkokrát som sa zamiloval do dievčaťa len po polhodine rozhovoru, z ktorého som si pamätal len jej parfém, nebeské klipkanie očí a astronomický účet z podniku (ako vieš, že som ten účet platil ja? si jasnovidec?)…

Športovou terminológiou povedané: Na olympijský piedestál som postavil ženu, ktorá za to až tak nestála. Nakoniec takmer vždy vysvitlo, že na dlhodobý perspektívny vzťah by sa nehodila.

Po x rokoch vzťahov, randení a spoznávaní rôznych žien (nie, černošku som nemal. Zatiaľ…) ti prinášam moje postrehy a skúsenosti na tému: Výnimočná žena.

Žena do voza aj do koča, vyspelá, dobrá, skromná no sebavedomá, skrátka žena, ktorú budeš milovať a učiť sa od nej. A nie, jej výskyt sa nepribližuje k výskytu šafranu.

 

Výnimočná žena

Výnimočná žena - komplimenty výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou woman 1287138 640 300x225Ako konkrétne dokážeš spoznať či sa jedná o takto výnimočnú kvalitnú ženu A.K.A. “rádnu samicu” s potenciálom byť babkou tvojich vnúčat.

Okrem toho, že musí byť v tvojich očiach (samozrejme plných iba platonickej lásky) riadne príťažlivá žena, mala by spĺňať väčšinu, týchto 15 jasných znamení:

Ready? Let’s go:

 

1. Povzbudzuje ťa

Povzbudzuje ťa v nasledovaní tvojich cieľov a vášní, ale nekomanduje ťa. Keď niečo nevyjde, nevyčíta a nemá rétoriku štýlu – „Ja som ti to aj tak vravela.“ Dôveruje ti, že urobíš správne rozhodnutia.

Rešpektuje ťa ako chlapa a cítiš jej dôveru.

Je tvoj fanúšik, nie boss.

 

2. Nevyvoláva žiarlivosť

obímajúci sa pár výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou couple 1198290 640 200x300Nemá pokušenie v tebe vyvolávať žiarlivosť, aby si niečo dokázala.

Je si vnútorne istá svojou hodnotou, tým čo vie ponúknuť a verí, že máš schopnosť oceniť jej kvality.

Nemá potrebu hrajkať s tebou hry, aby sa pred tebou ukázala ako majsterka sveta.

Vie ti ukázať aj svoje zraniteľné ja, pretože si si zaslúžil jej dôveru.

 

3.Netrpí tzv. komplexom „princezničky“

Vyžaduje od teba, aby si s ňou zaobchádzal s rešpektom a úctou, ale z dôvodu, že ju miluješ.

Nie z dôvodu, že len tým, že je žena je automaticky oprávnená k niečomu viac. Nemyslí si, že si zaslúži v živote viac ako ty len preto, že je žena.

Presne tak, ako očakáva, že budeš zaobchádzať so svojimi priateľmi a rodinou s úctou a rešpektom, vie tiež, že s ňou inak ani zaobchádzať nebudeš.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

4. Vie ako sa správať v neznámych situáciách

pár v meste výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou AdobeStock 102814827 300x200Výnimočná žena vie, ako sa zaobísť v nových a zatiaľ neprebádaných situáciách.
Jasným znamením, že chodíš s fakt výnimočnou ženou je, že by si dlho nepremýšľal nad tým, či ju pozveš do nových oblastí tvojho života (grilovačka, večera, párty…).

Vie zanechať dobrý prvý dojem na tvojich kolegov, rodičov, biznis partnerov atď.  Zároveň je dostatočne múdra, aby vedela, že príjemne sa odviazať neznamená hneď detskosť a nezrelosť.

 

5. Má v živote 1 oblasť MIMO teba

žena a kôň výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou horse 1333897 640 e1467052758619 300x284Má vo svojom živote jednu oblasť, ktorá sa teba nikdy nebude týkať.

Priatelia, koníčky, kariéra – čokoľvek. Je sebavedomá a nezávislá na takej úrovni, že nepotrebuje tvoje angažovanie sa vo všetkom, čo robí.

Týmto si buduje zdravú nezávislosť od teba a to je dodáva ešte viac vnútornej sily.

6. Má vysokú sebaúctu

Venuje sebe primeranú pozornosť, lebo jej sebaúcta ju k tomu automaticky vedie. To neznamená, že je dokonalá, znamená to, že sa stále zlepšuje.

Nemusíš jej hovoriť, že potrebuje vyriešiť ten a ten problém vo svojom živote. Je uvedomelá a vedomá si toho, aké vzvy má vo svojom živote a sama ich iniciatívne rieši.

Potrebuje muža, čo ju bude milovať, nie otecka, čo ju bude vodiť za ručičku.

Páči sa ti tento článok? Tak potom si zamiluješ čo mám pre teba navyše.
KLIKNI SEM
vychutnaj si tieto 4 OVERENÉ techniky ako si vtipne drzo (prirodzene) doberaj sexi ženy. (je to zdarma)

 

7. Sebavedomo komunikuje

Keď je v situácii, kedy nepozná daných ľudí, tak sa dokáže sebavedomo predstaviť.žena chlap komunikácia výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou chlap konverzuje rozpr va sa so  enami 300x200

Nestojí ti pri zadku a nečaká, kým rozvíriš hladinu sociálnej interakcie. Vie budovať mosty medzi ľuďmi a povzbudzuje druhých k vzájomnému zoznamovaniu sa.

Zbiera kontakty, pestuje si sociálnu sieť a neuspokojí sa s povrchným poznaním zaujímavej osoby.

 

8. Vie sa predať a zaujať na pohovore

Priemerne náročný, nie extra-konzervatívny zamestnávateľ by ju po zhliadnutí jej životopisu buď okamžite pozval na pohovor alebo rovno ponúkol solídnu pozíciu v jej obore. 

Má sebavedomie zo svojich pracovných úspechov a vie, že má na trhu práce solídnu hodnotu.

 

9. Je asertívna a priama v posteli

Je asertívna a priama v posteli výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou 81x4juxO9OLČo sa sexu týka, nie je hanblivá a už vôbec nie zablokovaná.

Keď niečo nechce robiť, tak to dokáže zrozumiteľne a jasne vyjadriť, namiesto pasívneho podriadenia sa.

Tvoj sexuálny život s ňou nie je temná tabu téma, o ktorej jej je moc nepríjemné hovoriť. Správa sa dospelo, lebo vie, že sexuálna túžba je zdravá potreba každej ženy.

Vedie váš vzťah k tomu, aby ste obaja „udržiavali oheň v kozube“.

 

10. Má pokoru a asertivitu zároveň

Rešpektuje cudzie názory a keď vidí, že niekomu škodia, tak mu pokojne, pokorne a s vášňou ukáže lepší, prospešnejší pohľad.

Dokáže dať spätnú väzbu ako dar, nie kvôli sebe, ale aby pomohla druhej strane pochvalou alebo odporučením.

Nezveličuje, nepreháňa ani neprikrášľuje situácie, ktoré zažila. Ak s tebou nesúhlasí, tak s ňou dokážeš mať rozhovor bez toho, aby niekto z vás zvýšil hlas.

 

11. K mužom sa správa bez predsudkov

partie_kamarátstva_relax_vonku (650 x 398) výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou partie kamar tstva relax vonku 650 x 398 300x184Nikdy v živote by so svojou (alebo ešte horšie s tvojou) rodinou alebo priateľmi nevtipkovala o tom, akí sú chlapi nanič, akí sú menejcenní oproti ženám, detskí, nevyzretí, perverzní atď.

Výnimočná žena je imúnna voči tzv. mantrám o nadradení žien nad mužmi (akékoľvek zaužívané vtípky, ktorých cieľom je pod zámienkou irónie dať verbálne dole muža/životného partnera).

 

12. Vie čo očakáva od života

Nemení svoje ciele a hodnoty, aby sa prispôsobila chlapovi, s ktorým chodí.

Má jasnú predstavu toho, čo od života očakáva a chce dosiahnuť. Jej okolie vie presne povedať jej rebríček hodnôt, pretože podľa nich žije.

 

13. Si s ňou šťastím celý bez seba

vzťah, pár výnimočná žena 15 jasných znamení, že randíš s výnimočnou ženou p r l ska mu  a  ena 300x200Pravidelne máš návaly šťastia, že si jej partner. 

100 % si si istý, že ona by nechodila len tak s hocikým. Nechodila by s niekým, kto nespĺňa jej kritériá.

Vieš, že ty jej kritériá na partnera nielen spĺňaš ale aj prekračuješ. A cítiš z nej, že je hrdá na to, že spĺňa tvoje kritériá na partnerku.

 

14. Stále na sebe maká a pracuje

Pravidelne a vedome vyhľadáva novú a novú úroveň, na ktorú by sa s tebou posunula, aby ste mali zo života viac.

Viac radosti, viac intenzívnych zážitkov, viac spojenia, viac lásky, viac orgazmov, viac záchvatov smiechu, viac prežívania prítomnosti, viac haribo medvedíkov… 

Pri nej máš pocit, že život je naozaj o zážitkoch – o ich frekvencií a intenzite.

 

15. Nelipne na tebe za každú cenu

Nebojí sa ostať single, keď vyhodnotí, že to s tebou nemá perspektívu.  Vieš, že dlho by single nezostala, a hneď by po nej vyštartovala armáda kvalitných (či menej kvalitných )chlapov.

Máš pri nej istotu, že je s tebou, pretože ju priťahuješ (vzhľadovo aj osobnostne ) ako chlap. Obaja ste si istí, že ste spolu, aby ste spolu napredovali (osobnostne, duchovne…) a boli obaja  ako celok ešte lepší a kvalitnejší ľudia.

Týmito bodmi som sa inšpiroval na jednom anglickom webe.

Môžeš byť teraz akože nad vecou a mať komentáre vtipné ako kýbel zubnej pasty typu – “To radšej Yetiho stretnem ako výnimočnú ženu.”

Ale ver mi, takéto ženy na Slovensku fakt existujú a nie je ich málo. Ok, je ich menej ako ficovoličov, ale viac ako veľrýb na Sahare.

 

Len treba správne hľadať

Určite sú výnimočné ženy aj v tvojom okolí.

Mal som v minulosti tú česť a potešenie prežiť dva krásne vzťahy s takto vyspelými ženami (nespĺňali všetky body, ale väčšinu).

Obe prispeli k môjmu rozvoju a rastu viac ako akákoľvek kniha či seminár. Som presvedčený, že vytrvalou prácou na sebe aj ty čoskoro nielenže spoznáš takto výnimočnú ženu, ale budeš pre ňu aj príťažlivý.

Pretože, čo hľadá nezadaná výnimočná žena?

Nezadaného výnimočného muža.

Žeby teba?

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a mentoringu chlapov a verím, že u chlapa je poctivá práca na sebe jeho najsilnejšie afrodiziakum. KLIKNI SEM a vychutnaj si 4-dielny bezplatný videotréning o najlepších konverzačných technikách Vtipnej Drzosti. Moja tvorba sa doteraz dostala k vyše 310 000 záujemcom. Pridaj sa k nim a pomôžem ti byť príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. A už keď si tu, tak si tiež zdarma vychutnaj TOTO kratučké video s 3 TOP technikami pre tvoj vyšší sociálny status u žien tak, aby si mal zo seba skvelý pocit, a zároveň ostal autentický a etický.