Varovanie! Jediný možný spôsob, ako spraviť z kamaráta milenca

1

ako spraviť z kamaráta milenca Varovanie! Jediný možný spôsob, ako spraviť z kamaráta milenca kamaratstvo friendzone kamarati laska

Keď žena spozná chlapa, prvých pár minút ich stretnutia je kritických a rozhodne o tom, kam sa ich vzťah od tohto momentu bude uberať.

Jednoducho povedané – žena si spraví väčšinu jej dôležitých rozhodnutí o chlapovi do 10 minút odkedy ho stretla.

Počas tohto veľmi dôležitého „časového okna“ ťa žena zhodnotí a potom sa rozhodne, aký máš potenciál a určí, akým smerom sa váš vzťah bude do budúcna uberať.

Akonáhle k tomuto dôjde, zaradí ťa potom v jej mysli do dvoch kategórií, aby určila, či si vhodný ako jej milenec (potenciálny partner) alebo si ťa nechá len ako kamaráta.

Tá správna iskra by tam mala byť už od samého začiatku. Keď sa spätne pozriem na všetky moje spoznávania so ženami, tak jedine u tých, s ktorými som si sadol hneď od začiatku, tak k niečomu prišlo.

Žiadne že po 3 rokoch kamarátstva zrazu preskočila iskra a začali sme sa priťahovať. Tak to žiaľ nefunguje.

 

Americké filmy vs. krutá realita

V sladkých amerických filmoch to funguje nasledovne. Hlavný hrdina dobrý a milý chlapec je blízky priateľ nádhernej hlavnej hrdinky. Prechytračí toho „zloducha“ alebo sa mu nejak pošťastí a zrazu skončí táto krásna hlavná hrdinka v jeho náručí. Na to žijú spolu šťastne až kým bla bla bla, blbosti.

Je to presne ako sú pre nás mužov akčné filmy. Dokonca aj James Bond vie riadiť Porsche cez vybuchujúcu budovu, skočiť s ním zo strechy a zostreliť helikoptéru jedinou guľkou zatiaľ čo je vo vzduchu a potom pristane na ďalšej streche bez toho, aby jeho auto malo akýkoľvek škrabanec. To však ale ešte neznamená, že to tak dopadne aj v skutočnosti. Je to tá fantázia, ktorá nás tak láka.

V skutočnom svete si dobrí chlapci väčšinou vytipujú nádhernú ženu, ktorá randí s blbcami a zlými chlapcami. Nakoniec ich aj odkopne, ale hneď na to si nájde iného debila a dobrý chlapec je stále len jej kamarátom. Krutá realita.

Zamyslel si sa niekedy nad tým, prečo sa ženám páčia takéto filmy? Je to pretože sú to len fiktívne rozprávky a hlúposti, ktoré sa v skutočnom živote nemôžu stať. Lebo keby tieto filmy boli ako skutočný život, nebolo by na nich nič zaujímavé. Tak ako sú ženy klamané romantickými filmami, my sme klamaní pornom a akčnými filmami.


Z milenca kamarát alebo z kamaráta milenec?

Keď už žena spravila svoje rozhodnutie a zaradila ťa do jednej z týchto dvoch kategórií, pravdepodobne navždy v jednej z nich zostaneš.

Ak sa rozhodne, že budeš jej milenec a budete mať spolu sexuálny vzťah a potom sa rozídete, už nebude žiadne „buďme len kamarátmi“. Toto jednoducho nebude fungovať, pretože fyzická príťažlivosť medzi vami dvomi je príliš silná a to zabráni akémukoľvek kamarátskemu vzťahu v budúcnosti. Áno, niektoré z mojich sexuálnych partneriek sú aj teraz moje kamarátky, ale vždy ich budem mať v očiach ako bývalé sexuálne partnerky.

Na druhej strane, ak ťa zaradí raz ako kamaráta a ty ju začneš baliť, koleduješ si o malér. Ty budeš dúfať, že sa stane nejaký zázrak a začneš ju priťahovať.

Budeš k nej milý, kupovať jej darčeky, dovolíš jej vyplakať sa na tvojom pleci, budeš chodiť s ňou na nákupy a budeš vždy dostupný na telefóne kedykoľvek si ona zmyslí. Jej „zloduch“ priateľ ju bude zatiaľ podvádzať a ona ho aj tak bude chcieť. Všetka táto snaha príde však na zmar pretože ona ťa už zaradila do kategórie kamaráta hneď ako ste sa prvý krát stretli a ty si v tejto kamarátskej zóne navždy zapadol.

 

Treba sa pozrieť pravde do očí

To, čo práve teraz čítaš, je krutá pravda. Keď som zakladal tento blog tak som si dal predsavzatie, že budem úprimný a otvorený a napíšem to, čo si skutočne myslím. Žiadne obľúbené ženské magazíny, ktoré sa snažia len o predajnosť a krásne články, ktoré ich čitatelia budú vo veľkom zdielať.

Ak aj si momentálne s nejakou ženou v podobnej situácii a ešte stále tajne dúfaš, že by sa mohlo niečo zmeniť, niekde vo vnútri by si mal poznať tú pravdu, keď sa nad tým logicky zamyslíš.

Je to jednoduché ako facka. Ak máš slabosť pre nejakú ženu s ktorou ste len kamaráti, nikdy nebudeš mať možnosť stať sa jej milencom. Tvoja prvá a posledná šanca mať s ňou niečo intímnejšie bola v tých prvých pár minútach vášho stretnutia a ak nespravíš ten správny dojem, jej nohy budú pre teba navždy zavreté.

Nerád som nositeľom zlých správ, ale toto je proste tak. Jediná vec, ktorú môžeš spraviť, keď sa nachádzaš v kamarátskej zóne, je zabudnúť na dotyčnú a presunúť sa k inej. Keď to spravíš, ušetríš sa trápenia, ušetríš peniaze a čas.

Teoreticky, s veľkou dávkou námahy by si mohol dotyčnú presvedčiť, aby s tebou išla na rande, ale bude tam chýbať tá silná počiatočná iskra vo vašom vzťahu, ktorá ho nakoniec veľmi rýchlo pochová.

 

Mal by si už od začiatku ukázať svoj záujem

Keď si práve stretol novú ženu a tvoj úmysel je mať s ňou sexuálny vzťah, MUSÍŠ jej dať čo najskôr vedieť, čo od nej chceš. Budeš musieť zvoliť postoj „všetko alebo nič“ vo všetkom, čo hovoríš alebo robíš. Tých prvých pár minút vášho spoznávania sa by si mal vysielať signály, že ju nechceš len za kamarátku ale za (povedzme) milenku. Takto sa ľahko vyhneš statusu len kamaráta a kamarátskej zóne.

Dosiahneš to správnym flirtovaním, ktoré obsahuje očný kontakt, reč tela a neverbálna komunikácia, podpichovačky, naťahovanie sa, zvodný úsmev a ďalšie zvádzacie techniky či metódy. Buď vtipný a bezstarostný, pôsob na ňu akoby si nehľadal nič vážne a chceš si s ňou užiť skvelé momenty. Názorný príklad ako zbaliť babu na diskotéke do 2 minút tu. Nikdy nedovol, aby mala nad tebou prevahu, nekupuj jej drinky alebo jej nedrž kabelku.

 

Vždy si preto pamätaj

Keď budeš nasledovať vyššie spomenuté rady, úspešne sa vyhneš tomu, aby ťa slečna zaradila „len ako kamaráta“ a začneš s ňou mať sexuálny vzťah miesto jednostranného priateľstva, do ktorého sa jednoducho pri nej dostaneš tým, že sa budeš hrať na dobrého a milého chlapca.

Vždy si preto pamätaj – Jediná cesta, ako sa dostaneš z kamarátskej zóny je nikdy sa do nej v prvom rade nedostať!

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3398 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.