Ako zistíš či už spolu chodíte?

40

Ako zistíš či už spolu chodíte? ako zistíš či už spolu chodíte Ako zistíš či už spolu chodíte? kreslene postavicky laska oblak srdceAj tebe sa už stalo, že si po pár rande nevedel odpovedať na otázku, či už s babou chodíte alebo nie?

Strávili ste pekné chvíle, veľa času ste spolu pretelefonovali, napísali ste si množstvo správ no napriek tomu si nevedel odpovedať na túto jednoduchú otázku?

Možno ste si dali aj pusu, prípadne ste sa vášnivo bozkávali, možno ste dokonca mali aj sex, no odpoveď stále nebola jednoznačná?

Pomôžem ti túto dilemu vyriešiť.

Ak nevieš odpovedať či už so slečnou chodíš, odpoveď je NIE.

 

Predstavuješ si ju od začiatku ako matku svojich detí?

Jedna z najčastejších chýb, ktorých sa chlapi pri začiatkoch vzťahu dopúšťajú je, že berú veci príliš skoro príliš vážne.

Veci treba brať s nadhľadom a neriešiť hneď na začiatku, ako ju predstavíš svojim rodičom.

Fáza randenia sa nedá urýchliť, nedá sa preskočiť a ak chceš mať vzťah, musíš ňou prejsť ako víťaz.

Poznám prípady, keď sa chlapom podarilo ženu do vzťahu a dokonca aj do manželstva ukecať, ale nepoznám jediný prípad, kedy by to skončilo šťastne. Samé rozchody a rozvody.

Ak si myslíš, že ty si výnimka, môžeš to tak skúsiť a presvedčiť ma o opaku. Ja by som ti odporučil pokračovať v randení.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Nechaj jej dostatok voľnosti a nekontroluj ju

Čo robí a s kým to robí nie je tvoja vec. Ani keď sa stane tvojou priateľkou, nemal by si ju kontrolovať.

Žiarlivosť nie je cool.

Neustále sa snaž zvyšovať svoju hodnotu. Stretávaj sa aj s inými ženami a nechaj ju, nech sa o tom dozvie.

Nekupuj jej drahé darčeky (a radšej by som odporučil žiadne darčeky). Ak jej nekúpiš žiadny darček, možno sa na teba nahnevá, ale príťažlivosť to určite nezníži. Ak kúpiš nevhodný darček, môžeš si to u nej pokaziť.

Zabudni na hodinové telefonáty. Prezvánanie je pre pubertiakov. Nezaujíma ma, že ona je študentka a ty máš peňazí dosť. Nedovoľ jej prezváňať ťa a nevolaj jej naspäť.

A to ani v prípade, že máš nekonečné hovory!

 

Ako zistíš či už spolu chodíte?

Ži svoj život a “maj u riti”

Neseď celé dni pri písaní SMS správ, prípadné správ cez internet. Buď nedostupný.

Ukončuj rozhovory ako prvý a krátko po tom ako ste sa začali rozprávať. Daj jej možnosť, aby si jej mohol chýbať.  Nepíš jej správy ako ti veľmi chýba a ako sa nevieš dočkať ďalšieho stretnutia.

Žena ťa nemôže nechať pokiaľ nemá istotu, že ťa môže mať. Ak vie, že ťa mať môže, začne sa rozhodovať a to rozhodnutie sa ti nemusí páčiť. Ak nevie, že ťa môže mať a zaujímaš ju, bude o teba bojovať.

Snaž sa udržať medzi vami napätie. Na každé stretnutie sa musí tešiť. Netoleruj žiadne výhovorky. Naozaj sa môže stať že vypadne sieť jedného operátora a nebude sa ti vedieť dovolať. Ale ako často sa také niečo stane?

 

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nie, dôvody

Mne sa to vo fáze randenia s mojou súčasnou priateľkou naozaj stalo. Išlo asi o 6. rande.

Boli sme dohodnutí, že sa mi ozve a prídem po ňu na stanicu. A nevolala, pretože operátor nefungoval a nevedela sa dovolať. Napriek tomu prišla 30 km do môjho mesta a prišla až ku mne domov.

Riskovala, lebo o tom čase som už mal byť na akcii, na ktorej sme sa dohodli. Nevedela kde presne to je, takže by to nemohla nájsť. Ak by som nebol doma, otočila by sa a išla preč.

Ak žena má záujem, neexistuje nič, čo by ju mohlo zastaviť!

Napíš do komentára aké skúsenosti máš ty. Stalo sa ti už, že si si myslel, že spolu chodíte a nakoniec to všetko dopadlo inak?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

The New Guy je vekom najstarším autorom blogu chlap20.sk. So svojou priateľkou sú vo vzťahu už 9 rokov a majú spolu malého syna. Vo svojich článkoch sa zameriava hlavne na to, ako si získať vzťah a ako ho následne udržať.