Chýba ti tolerancia? Tak to počkaj, keď budeš mať…

1

Chýba nám tolerancia? tolerancia Chýba ti tolerancia? Tak to počkaj, keď budeš mať… muz sa hada so zenouRaz som dostal radu, že sú tri zakázané témy, o ktorých sa nesmie rozprávať, pretože to ľudí dokáže rozhádať.

Tie tri zakázané otázky sú – koľko zarábaš, akého si náboženského vyznania a aká je tvoja politická orientácia.

Na tieto témy sú totiž ľudia veľmi citliví.

Keďže som sa do prezidentskej kampane aj ja aktívnejšie zapojil, mohol som vnímať aj reakcie okolia.

 

Chýba nám tolerancia

Zhrnul by som to tak, že nám chýba tolerancia pre iný názor. A to sa samozrejme netýka len politiky.

Najhoršie na tom je, že väčšina z nás sa už v minulosti pomýlila. Aj ja som pred 10 rokmi volil terajšieho prezidenta.

Aj ja som volil následne stranu, ktorá sa neskôr preslávila Gorilou. Ani teraz nemôžem mať istotu, že moja voľba je správna.

V dnešnej dobe máme aj mnohé ženy, ktoré politiku aktívne sledujú a majú svoj názor.

Vieš si predstaviť, že stretneš ženu svojich snov a rozídeš sa s ňou len preto, že ona podporuje iného kandidáta či kandidátku?

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Skutočne zložité voľby prídu neskôr

Keďže mnohí moji kamaráti majú priateľky či manželky, viem s istotou povedať, že tých naozaj zložitých rozhodnutí bude veľmi veľa.

Mám kamaráta, ktorý má problém, že jeho partnerka sa sťažuje, že veľa času trávi v práci, avšak na druhej strane sníva o rodinnom dome za 300 000 eur. V takomto prípade sa naozaj dá len veľmi ťažko nájsť kompromis.

Ďalší môj kamarát sa rozhodol, že urobí svojej priateľke radosť a pôjde s ňou na dovolenku. Už teraz rozmýšľa, ako to tam prežije, keďže on sa najlepšie cíti doma.

Poznám tiež veľa prípadov, keď žena postavila chlapa pred voľbu svadba alebo rozchod. Niektorí sa s “nadšením” oženili, iní sa rozišli.

 

A čo keď príde dieťa…

muž drží dieťa v náručí  tolerancia Chýba ti tolerancia? Tak to počkaj, keď budeš mať… man person cute young large 300x200

Ak raz plánuješ mať deti, tie skutočne ťažké voľby prídu až potom. Vtedy už nerozhoduješ len o sebe, ale aj malom človeku, ktorý sa nevie brániť.

Každé chybné rozhodnutie bolí o to viac.

Pamätám si pár mesiacov dozadu, keď som bol svojho syna kočíkovať a už bol tak unavený, že veľmi plakal.

Zobral som ho na ruky a snažil som sa ho uspať. Veľmi múdra babka sa pristavila a chcela mi dávať rady, čo s ním mám robiť.

Chápem, že mi chcela pomôcť, ale jej snaha sa nestretla s pochopením a mal som veľmi veľký problém sa ovládnuť.

 

Kto nič nerobí, nič nepokazí

Každý z nás urobil v živote chyby a každý z nás má právo učiť sa na vlastných chybách. Najlepším učiteľom je život sám.

Nemá zmysel sa hádať s niekym, kto má iný názor. Je dobré, že vôbec nejaký názor má. Nie sme stádo oviec.

Dostali sme slobodnú vôľu a môžeme robiť slobodné rozhodnutia. To či boli správne, ukáže čas.

Ak raz chceš mať so ženou dlhodobý vzťah, musíš sa naučiť tolerovať aj iné názory, ako sú tie tvoje.

To aký budeš mať život nezáleží na politikoch, ale na tebe.

Napriek tomu vyjadri svoj názor a nájdi si v sobotu pár minút, pretože aj tvoj hlas môže určiť akým smerom pôjde naša krajina.

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

The New Guy je vekom najstarším autorom blogu chlap20.sk. So svojou priateľkou sú vo vzťahu už 9 rokov a majú spolu malého syna. Vo svojich článkoch sa zameriava hlavne na to, ako si získať vzťah a ako ho následne udržať.