Ako môžu jej kamarátky a tvoji kamaráti pokaziť váš začínajúci vzťah

13

začínajúci vzťah Ako môžu jej kamarátky a tvoji kamaráti pokaziť váš začínajúci vzťah partie kamar  tstva relax vonku 650 x 398 300x184Kamaráti sú veľmi dôležitou súčasťou našich životov.

Bez kamarátov by bola nuda.

Aj Robinson na pustom ostrove si musel nájsť kamaráta, aby tam tie roky dokázal prežiť.

Keď začneš randiť s babou a myslíš to s ňou vážnejšie, skôr či neskôr ju budeš musieť predstaviť svojim kamarátom a tiež sa budeš musieť zoznámiť s jej kamarátmi.

Niektorí preferujú zoznámenie už vo fáze randenia, niektorí až vo vzťahu.

Každý si môže vybrať to, čo mu vyhovuje viac.

 

Jej kamarátky ti môžu zničiť tvoj začínajúci vzťah

Myslím si, že názor kamarátok je pre ženu viac dôležitý ako pre nás mužov.

začínajúci vzťah začínajúci vzťah Ako môžu jej kamarátky a tvoji kamaráti pokaziť váš začínajúci vzťah chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami 300x200

Zoznámenie s kamarátkami je test, ktorým by si mal prejsť. Inak očakávaj problémy. Ak ťa naraz zoznámi s viacerými, je dôležité zistiť, na ktorej názore jej naozaj záleží.

Na treťom rande ma moja súčasná priateľka zobrala k sebe na internát a zoznámila so svojimi kamarátkami.

Bolo to hrozné.

Jednej z nich som evidentne nesadol a stále do mňa rýpala. Mal som veľký problém si zachovať chladnú hlavu. Pamätám si ešte dnes, aké pocity som z toho mal. Mal som chuť utiecť a už nikdy sa nevrátiť.

Našťastie, keď som povedal, že idem preč, odprevadila ma priateľka k autobusu a tak som mal čas prísť na iné myšlienky a oživiť tie príjemné pocity, ktoré som pri nej prežíval.

Každá baba má pochybnosti a kamarátky jej ich môžu pomôcť odstrániť alebo naopak prehĺbiť.

Treba si uvedomiť, že kamarátky sú s ňou veľmi dlhú dobu a oni jej chcú dobre. Problém je, že kamarátky hodnotia len na základe prvého dojmu a to znamená – vzhľad, oblečenie, charizma, vystupovanie…

Ak je príťažlivosť vybudovaná, aj FX z testu u kamarátok nemusí znamenať definitívny koniec.

To bol aj ten môj prípad. Trvalo to veľmi dlho, kým tá dôležitá kamarátka mojej priateľky na mňa zmenila názor. A kedy ten deň bol a ako sa mi to podarilo, som sa dozvedel až dnes.

Boli sme na akcii a priatelia spomínanej kamarátky meškali, tak som jej ponúkol, nech ide s nami do baru. Pozval som ju na drink, zaplatil som ho a asi pol hodinu sme kecali. Vtedy mala prvýkrát možnosť spoznať, aký naozaj som.

A po tomto stretnutí povedala priateľke, že na mňa zmenila názor a že môže so mnou chodiť.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Aj tvoji kamaráti ti môžu zničiť začínajúci vzťah

people-mother-family-father začínajúci vzťah Ako môžu jej kamarátky a tvoji kamaráti pokaziť váš začínajúci vzťah people mother family father 300x200Približne na 7. rande sme išli na ples, ktorý sa konal v “mojom” meste, a tak musela priateľka prespať u mňa na internáte aj počas týždňa.

Zoznámil som ju so svojim spolubývajúcim a nechal ich, nech si pokecajú.

Dopadlo to katastrofálne.

Tu sa to už nepodarilo napraviť a po dvoch rokoch sa spolubývajúci odsťahoval do vedľajšej izby. Priateľka očakávala, že sa jej v tom konflikte zastanem, avšak nebol to môj spor a preto som ho neriešil.

Treba si uvedomiť, že kamarátov nezmeníš a keď nastane nejaký konflikt, môže byť ťažké ho vyriešiť.

Čo ak nechceš prísť o priateľku ani o kamaráta? Dá sa to, ak sú obaja rozumní a chápu, že tento konflikt je len medzi nimi a nemajú ťa do neho zaťahovať.

 

Čo k tomu dodať?

Ak tvoja priateľka nevychádza s niektorým z tvojich kamarátov, mala by akceptovať to, že ostane tvojim kamarátom aj do budúcnosti. Ťažšie to je pre spoločných kamarátov, ktorí možno radšej urobia 2 oslavy narodenín, aby sa vyhli dusnej atmosfére.

Kamaráti sú s tebou celý život. Počas jedného kamarátstva môžeš vystriedať aj niekoľko partneriek a je úplne samozrejmé, že nie každá tvojmu kamarátovi bude vyhovovať.

Na každú partnerku bude mať kamarát svoj názor. Nie vždy ti ho musí povedať a možno ho niekedy ani nebudeš chcieť vedieť.

Tvoja partnerka nemusí mať rada tvojich kamarátov, avšak nikdy by ťa nemala od nich odhovárať, ani ti brániť sa s nimi stretávať.

To isté platí aj opačne.

Nikdy by si nemal svojej priateľke brániť v stretávaní s jej kamarátmi. Nebrániť znamená nebrániť ani s kamarátmi – mužmi.

To môže byť ťažké, pretože ti je určite jasné, že ten jej kamarát by ju najradšej pretiahol.

Možno ti pomôže informácia, že ženy to vnímajú inak ako my a že ony naozaj delia chlapov na kamarátov a milencov.

Stalo sa ti niekedy, že ti priateľka bránila stretávať sa s kamarátmi? Ako to dopadlo? Podel sa s nami do komentárov.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

The New Guy je vekom najstarším autorom blogu chlap20.sk. So svojou priateľkou sú vo vzťahu už 9 rokov a majú spolu malého syna. Vo svojich článkoch sa zameriava hlavne na to, ako si získať vzťah a ako ho následne udržať.