10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu

0

ako udržať vzťah 10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu mu  a  ena l ska 600 x 398 300x199Jedna vec je dostať sa do vzťahu, ale vec druhá je vzťah si udržať.

Tým, že si nájdeš priateľku a konečne sa dostaneš do vzťahu to nekončí.

Práve naopak.

Vtedy to naozaj začína…

Teda, ak chceš byť pre partnerku neustále zaujímavým a príťažlivým chlapom, chceš vedieť, o čom sa s ňou baviť (aj po rokoch vzťahu) a chceš vedieť, ako si udržať vášeň, nadšenie a iskru.., aby ste boli obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa.

Verím, že nechceš, aby ste sa po pár dňoch či týždňoch rozišli, len preto, že si nevedel, čo máš robiť.

Na vzťahu treba pracovať.. Veď aj kvety ti zvädnú, ak ich pravidelne nezalievaš.

 

10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu

Ak momentálne si vo vzťahu (alebo ešte len budeš), tak je dôležité pochopiť, že bežne po 3-6 mesiacoch prvotné zaľúbenie vyprchá, prichádzajú hádky, žena pochybuje a je náchylnejšia k rozchodu či podvádzaniu. Dá sa s tým však niečo robiť.

V článku ti predstavím prvých 10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu. Verím, že sa inšpiruješ. Poďme na to.

 

Vyhni sa týmto chybám

1. Vzťah je o dvoch rovnocenných bytostiach. Vo vzťahu by nemal mať nikto z vás na vrch či ťahať za kratší koniec.

2. Nechoďte spať pohádaní. Vždy pred spaním si veci vyjasnite, aby ste nezaspávali s negatívnou emóciou či nevraživosťou voči sebe. Nezaspite, kým si to nevyjasníte.

3. Nezakazuj jej iných chlapov. Toto bude znieť možno kontraproduktívne, ale aj žena potrebuje cítiť, že je stále žiadaná. Ak žena ľúbi, tak nepodvedie. Čiže rob všetko pre to, aby ťa ľúbila a nemusíš sa o ňu báť.

4. Nežiarli na ňu chorobne. Ak je v jej okolí nejaká mužská “hrozba”, neznepríjemňuj jej kvôli tomu život. Je prirodzené, že čím je krajšia a hodnotnejšia, o to viac sa o ňu budú muži zaujímať, hoci je zadaná. Dôveruj jej.

5. Maj svoje koníčky aj mimo nej. Vzťahom s ňou by si nemal prísť o svoju vlastnú identitu. Ak rád hráš na gitare, venuješ sa nejakému športu či občas vybehneš s kamošmi na pivo, nemal by si to kvôli nej úplne rušiť. Ak sa jej to nepáči, bude sa s tým musieť zmieriť.

Vyznanie lásky ako zbalit ako udržať vzťah 10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu AdobeStock 73543301

6. Dopraj jej koníčky a aktivity mimo teba. Či už sú to jej kamarátky, manikúra, nákupy či občasná diskotéka, dopraj jej to. Cieľom nie je držať si ju nakrátko a nič nej nedovoliť. Čoskoro sa bude chcieť z tohto zovretia dostať.

7. Prijmi ju takú, aká je. Nesnaž sa ju pretvoriť na svoj obraz alebo mať v hlave verziu, aká by mohla byť. Ak ti na nej niečo vadí, je to tvoj problém. Buď zmeň svoj postoj k danej veci alebo odíď.

8. Napredujte vo vzťahu. Stagnácia znamená úpadok. Vzťah by mal mať prirodzený vývoj a neustále rásť. Začnete spolu chodiť, bývať, požiadanie o ruku, svadba, deti… Keď sa niekde zaseknete a nechcete spraviť ďalší krok, pouvažuj, prečo je tomu skutočne tak a vyriešte to čím skôr.

9. Vyhľadávaj na nej pozitívne aspekty. Zameriavaj sa a všímaj si na nej hlavne jej pozitívne vlastnosti a nezameriavaj sa na to, čo ti chýba alebo vadí. V momente, ako ju začneš vnímať negatívnejšie, ako v skutočnosti je a začneš hľadať na nej viac chýb, vzťah bude upadať.

10. Majte spoločné hodnoty. Vraví sa, že protiklady sa priťahujú, no to platí len v magnetizme. Vo vzťahoch platí, že vrana k vrane sadá. Mali by ste mať teda viac spoločného a podobného a malo by vám rovnako záležať na dôležitých veciach a hodnotách a vaše názory by nemali byť v úplných protikladoch či nebiť sa.

 

Mega Ťahák 101 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu

ako udržať vzťah 10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu 09 vztah w 1024x576 300x169Tento článok je len malá ochutnávka toho, čo mám pre teba pripravené. Toto bolo len 10 tipov. Avšak v Mega Ťaháku ich máš dokopy až 101.

Nájdeš v ňom presne 101 tipov a spôsobov, ako môžeš udržať iskru vo vzťahu čo najdlhšie. Väčšine párov sa stáva, že po pár mesiacoch to počiatočné nadšenie začne upadať a skončia v rutine, prípadne ako spolubývajúci.

V Mega Ťaháku na teba čaká:

 • 11 chýb, ktorým sa vyhni, aby si nevedome nezabíjal vzťah
 • 12 spôsobov, ako pristupovať k žene, aby bola z teba nadšená
 • 8 tipov, ako okoreníš vaše spoločné dni, aby sa nestratila vášeň
 • 11 nápadov, ako spolu vo vzťahu komunikovať, aby bolo stále o čom
 • 11 krokov, ako si dávať spätnú väzbu a vyriešiť všetky nezhody
 • 13 spoločných aktivít, ktorým sa môžete venovať, aby ste si robili neustále radosť
 • 17 spôsobov, ako si prejavovať lásku, aby to malo stále ten správny šmrnc
 • 6 tipov, ako sa o ňu starať, aby si ukázal, že si vhodný chlap do vzťahu 
 • 6 nápadov, ako prežiť v spoločnej domácnosti
 • 5 tipov, ako poznať jej menštruačný cyklus a zvládať všetky jej nálady

Stačí sa držať pár základných pravidiel, ako vzťah udržiavať, ďalej budovať a rozvíjať, aby ste sa aj po rokoch šialene milovali. Či už ste spolu momentálne pár mesiacov či rokov, alebo už spolu bývate a máte deti či párkrát ste sa z nejakého dôvodu rozišli a vrátili k sebe, v tomto dokumente nájdete pre seba to, čo potrebujete.

Verím, že vďaka nemu bude oveľa viac spokojnejších a naplnenejších vzťahov, nie len kvôli nám, ale aj kvôli našim deťom, aby sme im išli príkladom.

Posuň svoj vzťah na ďalšiu úroveň a udržíš v ňom iskru aj roky.

Klikni sem a získaj prémiový dokumentu “MEGA ŤAHÁK 101 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu.”

Chceš vedieť, ako udržať iskru vo vzťahu?

Získaj prémiový dokument Mega Ťahák so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi, ako posunieš svoj vzťah na ďalšiu úroveň a udržíš v ňom iskru aj roky

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"