Si zmoknuté mačiatko alebo lev?

0

V minulom videu sme sa bavili o drakovi a princeznej. Tip z dnešného videa s ním bude veľmi úzko súvisieť.

Predtým, ako si pozrieš video o mačiatku a levovi, tak si úprimne odpovedz: “Vážiš si sám seba?

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

“Si zmoknuté mačiatko alebo si lev?”

My muži sme poskytovatelia. My sa snažíme zabezpečiť ženu. Máme to vo svojej DNA už od prehistorického veku.

mačiatko a lev Si zmoknuté mačiatko alebo lev? mal   zmoknut   ma  iatko  300x200Ak dnes nedokážeš zaplatiť svoje účty, nedokážeš zabezpečiť auto, strechu nad hlavou, jedlo na stôl, nejakú základnú zdravotnú starostlivosť, AKO si môžeš vážiť sám seba?

Ako môžeš čakať, že ženy si budú vážiť naopak teba? Predstav si, že to je presne ako nejaké zmoknuté mačiatko, ktoré zaškriabe žene na dvere, pozrie na ňu tými očičkami a žena ho z ľútosti zoberie k sebe.

To mačiatko jej to tam všetko pocikáva, len jej míňa peniaze, len sa ona oň stará, je rozmaznané a z toho mačiatka sa nestane žiadnym spôsobom lev, pretože má všetky podmienky k tomu, aby zostalo len zmoknutým mačiatkom.

Nanešťastie, sa stáva, že veľa chlapov je tými zmoknutými mačiatkami a len strpčujú ženám život.

 

Ako si na tom TY?

Som toho názoru, že pokiaľ nemáš poriešený svoj vlastný život, tak by si nemal riešiť absolútne ženy.

mačiatko a lev Si zmoknuté mačiatko alebo lev? autosugescia muz svaly zrkadlo 231x300Ako som už naznačil, tak veľa chlapov toto nerešpektuje a potom len skúšaš, hľadáš, vymieňaš ženy, bozkávaš sa s nimi, vyspíš sa s nimi, tá ti nie je dobrá, ani tá ti nie je dobrá.

Možno zoberieš nejakú ako prechodnú stanicu, len aby si mal nejaké benefity či už strechu nad hlavou, autá, peniaze. Áno, aj takí chlapi sú. Čo teda počúvam moje kamarátky, čo sa mi ohľadom takýchto chlapov sťažujú.

Využívaš rôzne benefity, ale ty nerastieš, nestávaš sa živiteľom, nestávaš sa poskytovateľom a chlapom, ktorý je úplný a ktorý by mal prinášať ženám lepšie zážitky.

Píšu mi chlapi, ktorí majú 13 rokov, 15 rokov, 18 rokov, ale aj ktorí majú 25 či 30 rokov a večne fňukajú, že nemajú ženu. Cítim z ich života, že nemajú ani svoj život, že nemajú žene, čo ponúknuť, nemajú, čo “položiť na stôl”.

 

Toto ti chcem odporučiť

V tomto videu ti chcem odporučiť a verím, že si to zoberieš k srdcu, tak nebuď to zmoknuté mačiatko, ale choď tam von. Dospej!

Zabezpeč hlavne seba, postaraj sa o svoj život, o svoje príjmy, o svoje koníčky, o svoj biznis, o niečo, čo budeš môcť naozaj svojej žene dopriať.

Uvidíš, že následne, keď sa staneš tým levom, tak budeš priťahovať úplne iný typ žien. Budeš mať žene, čo ponúknuť, budeš si vážiť sám seba a nakoniec si ťa budú vážiť aj ženy. Nebuď zmoknutým mačiatkom, buď levom.

Nevyberaj si kratšiu a ľahšiu cestu, aj keď sa lepšie počúva, ale potrebuješ sa naozaj vykašľať v tomto momente na ženy, pokiaľ nemáš poriešený svoj život.

Začni tvrdo na sebe makať a následne, keď dospeješ a staneš sa levom, budeš mať žene, čo ponúknuť. Nemyslím len finančne, ale aj svojou osobnosťou, vyzretosťou, skúsenosťami… až potom si hľadaj ženu.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť, daj mu like a zdieľaj ho so svojimi priateľmi, aby si mi pomohol šíriť osvetu medzi chlapmi, aby sa zo zmoknutých mačiatok stavali chlapi a levy.

Taktiež sa pridaj na odber tohto Youtube kanálu a blogu, kde budem pravidelne uverejňovať tipy, ako sa staneš lepším chlapom a ako budeš následne prinášať ženám lepšie zážitky.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa k nášmu hnutiu!

Pozri si živé vysielanie ZDARMA

Odhalím ti na ňom PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chlap priťahovať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si. Klikni sem, pozri si video zdarma a zisti, ako byť chlapom, o ktorého budú mať ženy záujem.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.