Tak ma už konečne pretiahni!

59

Tak ma už konečne pretiahni! tak ma už konečne pretiahni Tak ma už konečne pretiahni! zena muz sex v posteli nuda

Drahí muži, pozrite sa, ja viem, že to máte ťažké. Ženy sa skoro nedajú pochopiť. V post-feministickej spoločnosti nikdy neviete, čo presne máte robiť. Ženy sú sakramentsky vyberavé. Viem, že sme. Rovnako tak môže človeka vydesiť, keď začne ženská blázniť kvôli tomu, čo vyzerá ako neškodná záležitosť. A muži, ktorí robia všetko pre to, aby boli plní rešpektu a mali ženy radi… máte moju poklonu, vážne! Ale prosím, tak ma už konečne pretiahni!

Úprimne, oceňujem vašu ohľaduplnosť. Páči sa mi, že na to chcete ísť pomaly. Skutočne sa mi páči myšlienka emocionálneho prepojenia, ale ježiši kriste, tak už ma ku*va konečne pretiahni!

Už sme boli na večeri, dali sme si drink. Tancovali sme. Maznali sa a pozerali sme sa na film. Mám výstrih a ty mi zízaš celý večer na prsia. Bože môj, poď na to a pretiahni ma!

Keď už sme v nálade, prevezmi prosím vedenie. Prosím, prosím, pretiahni ma.

Ver mi, nebudem len tak ležať, zapojím sa. Ale nenúť ma dávať tvoju ruku do mojich nohavičiek – pripadám si potom ako násilník. Bozkávame sa pol hodinu a tvoja ruka stále hladí môj zadok. Je to fajn, ale je na čase presunúť sa dopredu. Vylez si na mňa.

Nenúť ma liezť na teba a húpať sa na tvojom vtákovi, ako keby som cvičila nejakú šialenú jógu, pretože TY po mne nevyštartuješ. Vylez hore a začni ma šukať, buď dobrý chlapec.

Necucaj mi nežne bradavky a nesťahuj sa potom, keď potešením zastonám. Keď budeš nesmelý, bude to presne to, čo nechcem. Čo MY nechceme!

OK, chápem, že ťa to môže vydesiť. Vonku je veľa žien, vďaka ktorým je vážne ťažké zašukať si. Preto som spísala pár tipov.

Nepozeraj sa na to tak, že sa sťažujeme. Je to len pár jednoduchých tipov pre nesmelých mužov, ktorí zabudli, čo to znamená šukať ako muž:

 

1. Prevziať kontrolu nie je zlé

Hej, pár žien možno bude mať dojem, že na ne tlačíš. Pokiaľ sa bozkávaš so ženou a ona ťa odtláča, spýtaj sa jej proste či je to moc rýchle. Keď povie áno, povedz niečo ako „Prepáč – vyzeráš proste tak kurevsky skvele. Ale spomalím.“ V opačnom prípade pokračuj.

Pokiaľ sa začneš bozkávať so ženou, reaguje dobre a po chvíli ste na podlahe, má zdvihnutú sukňu a si na nej, nie je tá správna chvíľa ju začať nemotorne hladiť po vlasoch. Vážne, je čas sa vzmužiť. TY si muž – tak sa podľa toho chovaj.

 

2. Do riti, naučte sa rešpektovať klitoris

Je u každej ženy iný, tak sa spýtaj, ako to má rada. Neprechádzaj prstami okolo jej kundy ako keby ste ju chceli poštekliť! Neťukajte do nej koncom prstov, ako keby ste nervózne čakali, než vám v reštaurácii donesú jedlo.

Nestláčajte klitoris, ako keby to bol zvonček pri dome, do ktorého sa chcete dostať. Začnite tým, že pevne, ale jemne stlačíte všetkými štyrmi prstami proti vonkajšku vagíny. Nerobte to jedným prstom, nerýpte do vecí.

A keď už fakt neviete, spýtajte sa jej. Proste sa spýtajte. „Ako to máš rada?“ Je to jednoduchá otázka a väčšina žien ju zodpovie. A keď sa hanbí, spýtajte sa inak – „Páči sa ti toto zatlačenie? Máš toto citlivé?“

Klitoris je rôzny, to každopádne. Ku každému sa chovajte, ako keby ste predtým žiadny nevideli. Zabudnite na to, čo sa páčilo minulej partnerke.

 

3. Väčšina žien chce byť pretiahnutá a to poriadne

Jasné, sú vonku ženy, ktoré sa chcú zakaždým milovať, sladko, nežne so samým očným kontaktom a milujúcimi bozkami. Týchto žien nie je väčšina. Väčšina chce byť rozmrdaná. Väčšina chce, keď ju pri tom ťaháte za vlasy. Väčšina má rada poriadne prirážanie.

Keď na vás žena divoko skočí, neznamená to, že sa máte stiahnuť a pomaly krúžiť vtákom okolo vagíny, ako keby ste miešali cesto na tortu. Je to preto, že chce, aby ste jej podržali ruky, alebo chytili boky, či pritlačili nohy k hlave a poriadne ju pretiahli.

A nebojte sa, čo to znamená s rovnosťou pohlaví – som feministická sviňa, ale tak isto chcem byť pretiahnutá tak, ako keby ste mi ho zospodu chceli dostať až do krku.

4. Trochu hrubosti je fajn

Netvárte sa, že ste nemali ani potuchy, že niektoré ženy majú rady ťahanie za vlasy. Netvárte sa šokovane, keď chce, aby ste ju vycápali. „Vážne? Nacápať? A nebolí to?“ – hej, bolí. A o to kurva ide!

Vieme, že čítate Stuff a Maxima a že sú tam sekcie o potešení ženy. Začnite ľahkým capnutím celou rukou po oblasti, na ktorej sedí. A podľa reakcie pokračujte.

Nemusíte ju ohnúť cez koleno a hovoriť, že neposlúchala a otecko ju musí potrestať. To si nechajte na piate rande. Ženy sú menej krehké, než si myslíte, tak sa nebojte, že jej zlomíte panvu.

Chceš sa stať majstrom sexuálnych obrazov a vyvolávať u žien chuť na sex lusknutím prsta?

Pozri si toto video – Ako zmajstrovať sexuálne obrazy? Nájdeš v ňom návod ako „prinútiť“ ženy, aby v tebe videli PRÍŤAŽLIVÉHO chlapa, chceli mať s tebou sex a nespadol si do kamarátstva.

5. Je v poriadku, keď vás bude pri tom počuť

Inak máme pocit, že šukáme nindžu. Pokiaľ naozaj nie ste nindža, čo sa plíži do našich izieb s vibrujúcimi nunčakmi a čiernym pyžamom na zips, prosím, vydávajte zvuky.

Pokiaľ šukáte ženu a ona pri tom kričí, hovorí vám vaše meno a stoná, zatiaľ čo vy ani nezavrčíte, bude sa dievča cítiť ako idiot. Nemusíte vydávať zvuky ako ona, ale aspoň NIEČO.

Viete, ako v porne, keď žena spraví niečo skvelé a chlap spraví „Áh!“, napoly zavrčanie a napoly zakričanie? To je SEXY. Robte to. Drsne šepkajte naše meno (za predpokladu, že ho poznáte).

Vzdychajte jej na krk pri misionárskej polohe. Nemusíte fučať ako gorila, ale keď budete úplne ticho, bude sa báť.

 

6. Väčšina žien má k tomu zavrčaniu rada aj prasačiny

Pokiaľ chcete začať hovoriť prasačiny, spýtajte sa jej, či sa jej páči, ako ju šukáte. Pokiaľ zareaguje dobre „Zbožňujem ťa šukať. Vyzeráš tak veľmi sexy.“ Stále vzdychá miesto odpovede? „Máš tak krásne prsia.“ Funguje to?

Pokiaľ na to slovo nezareaguje dobre, hodilo by sa tu skončiť. Pokiaľ áno, skúste napríklad nasledovné:

„Bože môj! Ty máš TAK úzku kundičku.“
„Si tak vlhká – je to tým, že cítiš, ako do teba vráža môj vták?“
„Myslím, že sa ti spravím dovnútra. Naplním ti tú tvoju kundičku.“ Nevadí, že máte kondóm, aj tak MILUJEME toto počuť.

Pokiaľ všetko toto funguje, môžete pokračovať štýlom „malá sexy kurvička“ a „špinavá štetka“. Postupujte opatrne, ale prosím postupujte. Nechoďte po špičkách. Nedržte sa naspäť. Zaútočte.

 

7. Nemáte povinnosť ženu vylízať

Naopak, ona nemá povinnosť sa zadusiť vašim vtákom. Keď preskočíte jedno, neočakávajte druhé.

Pokiaľ už ju lížete, jediný komentár o jej kundičke má byť ten, aké je to skvelé. Dĺžka jej pyskov, farba vnútra a stav ochlpenia – nie ste John Madden. Netreba komentovať farby.

 

8. Nenadávajte na kondómy

Neznášame ich, to nám verte. Neznášame ich viac ako vy. Ale nechceme otehotnieť a vy nechcete nič chytiť, však?

Nesťažujte si na sex s kondómom. Nevysvetľujte, že sa s ním nespravíte.

Naučte sa to, lebo nám pomôžete zistiť, čo spraviť, akonáhle sme uspokojené a je čas, aby ste vyklopili svoj náklad.

 

9. Vážne sa nám páči, keď sa spravíte

Vidieť, ako to z vás strieka, je jedna z najuspokojivejších vecí vôbec. Nepredpokladajte ale, že chce, aby ste jej ho vyhonili na tvár. Možno áno, ale nepredpokladajte to.

Vidieť/cítiť, že striekate, je pre nás odmenou, takže nás o to nemusíte pripravovať, ale prosím, preberte to s ňou ešte pred výstrekom. „Vyzerá to, že už budem – ako to máš rada?“ je férová otázka, ktorá vás o gule nepripraví.

 

Nedávno ma pretiahol veľmi agresívny, mužský typ a potom…no, šukať nie je správne slovo. Potom som spala s totálnym srabom. Za kým si pôjdem nabudúce pre nášup? Za chlapíkom McHardonom.

_________________________________________________________

*Niečo málo k ďalšiemu vysvetleniu – niektorí ľudia priniesli ďalšie zaujímavé myšlienky v reakcii na tento „recept“, takže to poviem takto: Nechcem naznačovať, že všetky ženy chcú, aby sa s nimi zaobchádzalo ako so štetkami. Chcem ale povedať, že väčšina žien, ktoré poznám, mi povedali, že by si priali sex drsnejší, než im ho muži dávajú. Drsný NEZNAMENÁ reťaze a zväzovanie. Zároveň sa to vzťahuje len na posteľ, neznamená to, že za ňu máš vyberať jedlo v reštaurácii alebo sa k nej chovať ako k menejcennému človeku.

*Niektoré ženy hovorili, že to nechcú drsne a že čo si sakra myslím? No, baby, patríte k menšine. AJ KEĎ, všetky ženy by mali pamätať na to, že okrem toho byť úprimné vo svojich túžbach, musíte byť úprimné aj vo svojich limitoch. Nebojte sa povedať si o viac, ale keď sa vám niečo nepáči, povedzte to. Rovnako tak nerobte nič potichu, čo sa vám nepáči, a potom neobviňujte toho chlapa. Ticho je nebezpečné.

Inšpirované originálom: https://www.craigslist.org/about/best/sea/561877622.html?lang=en&cc=us

a http://fajnblog.cz/dopis-od-kralovny-aneb-jak-sukat/

Chceš sa stať majstrom sexuálnych obrazov a vyvolávať u žien chuť na sex lusknutím prsta?

Pozri si toto video – Ako zmajstrovať sexuálne obrazy? Nájdeš v ňom návod ako „prinútiť“ ženy, aby v tebe videli PRÍŤAŽLIVÉHO chlapa, chceli mať s tebou sex a nespadol si do kamarátstva.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3367 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Bývalá autorka a spoluzakladateľka blogu