Tak ma už konečne pretiahni!

59

Tak ma už konečne pretiahni! tak ma už konečne pretiahni Tak ma už konečne pretiahni! zena muz sex v posteli nuda

Drahí muži, pozrite sa, ja viem, že to máte ťažké. Ženy sa skoro nedajú pochopiť. V post-feministickej spoločnosti nikdy neviete, čo presne máte robiť.

Ženy sú sakramentsky vyberavé. Viem, že sme. Rovnako tak môže človeka vydesiť, keď začne ženská blázniť kvôli tomu, čo vyzerá ako neškodná záležitosť.

A muži, ktorí robia všetko pre to, aby boli plní rešpektu a mali ženy radi… máte moju poklonu, vážne! Ale prosím, tak ma už konečne pretiahni!

Úprimne, oceňujem vašu ohľaduplnosť. Páči sa mi, že na to chcete ísť pomaly. Skutočne sa mi páči myšlienka emocionálneho prepojenia, ale do frasa, tak už ma ku*va konečne pretiahni!

Už sme boli na večeri, dali sme si drink. Tancovali sme. Maznali sa a pozerali sme sa na film. Mám výstrih a ty mi zízaš celý večer na prsia. Bože môj, poď na to a pretiahni ma!

Keď už sme v nálade, prevezmi prosím vedenie. Prosím, prosím, pretiahni ma.

Ver mi, nebudem len tak ležať, zapojím sa. Ale nenúť ma dávať tvoju ruku do mojich nohavičiek – pripadám si potom ako násilník. Bozkávame sa pol hodinu a tvoja ruka stále hladí môj zadok. Je to fajn, ale je na čase presunúť sa dopredu. Vylez si na mňa.

Nenúť ma liezť na teba a húpať sa na tvojom vtákovi, ako keby som cvičila nejakú šialenú jógu, pretože TY po mne nevyštartuješ. Vylez hore a začni ma šukať, buď dobrý chlapec.

Necucaj mi nežne bradavky a nesťahuj sa potom, keď potešením zastonám. Keď budeš nesmelý, bude to presne to, čo nechcem. Čo MY nechceme!

OK, chápem, že ťa to môže vydesiť. Vonku je veľa žien, vďaka ktorým je vážne ťažké zašukať si. Preto som spísala pár tipov.

Nepozeraj sa na to tak, že sa sťažujeme. Je to len pár jednoduchých tipov pre nesmelých mužov, ktorí zabudli, čo to znamená šukať ako muž:

 

1. Prevziať kontrolu nie je zlé

Hej, pár žien možno bude mať dojem, že na ne tlačíš. Pokiaľ sa bozkávaš so ženou a ona ťa odtláča, spýtaj sa jej proste či je to moc rýchle. Keď povie áno, povedz niečo ako: “Prepáč, vyzeráš proste tak ku*evsky skvele. Ale spomalím.” V opačnom prípade pokračuj.

Pokiaľ sa začneš bozkávať so ženou, reaguje dobre a po chvíli ste na podlahe, má zdvihnutú sukňu a si na nej, nie je tá správna chvíľa ju začať nemotorne hladiť po vlasoch. Vážne, je čas sa vzmužiť. TY si muž – tak sa podľa toho chovaj.

 

2. Do riti, nauč sa rešpektovať klitoris

Je u každej ženy iný, tak sa spýtaj, ako to má rada. Neprechádzaj prstami okolo jej kundy ako keby si ju chcel poštekliť! Neťukaj do nej koncom prstov, ako keby si nervózne čakal, než ti v reštaurácii donesú jedlo.

Nestláčaj klitoris, ako keby to bol zvonček pri dome, do ktorého sa chceš dostať. Začni tým, že pevne, ale jemne stlačíš všetkými štyrmi prstami proti vonkajšku vagíny. Nerob to jedným prstom, nerýp do vecí.

A keď už fakt nevieš, spýtaj sa jej. Proste sa spýtaj: “Ako to máš rada?”

Je to jednoduchá otázka a väčšina žien ju zodpovie. A keď sa hanbí, spýtaj sa inak: “Páči sa ti toto zatlačenie? Máš toto citlivé?”

Klitoris je rôzny, to každopádne. Ku každému sa chovaj, ako keby si predtým žiadny nevidel. Zabudni na to, čo sa páčilo minulej partnerke.

 

3. Väčšina žien chce byť pretiahnutá a to poriadne

Jasné, sú vonku ženy, ktoré sa chcú zakaždým milovať, sladko, nežne so samým očným kontaktom a milujúcimi bozkami.

Týchto žien nie je väčšina. Väčšina chce byť rozmrdaná. Väčšina chce, keď ju pri tom ťaháš za vlasy. Väčšina má rada poriadne prirážanie.

Keď na teba žena divoko skočí, neznamená to, že sa máš stiahnuť a pomaly krúžiť vtákom okolo vagíny, ako keby si miešal cesto na tortu. Je to preto, že chce, aby si jej podržal ruky, alebo chytil boky, či pritlačil nohy k hlave a poriadne ju pretiahol.

A neboj sa, čo to znamená s rovnosťou pohlaví – som feministická sviňa, ale tak isto chcem byť pretiahnutá, ako keby si mi ho zospodu chcel dostať až do krku.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

4. Trochu hrubosti je fajn

Netvár sa, že si nemal ani potuchy, že niektoré ženy majú rady ťahanie za vlasy. Netvár sa šokovane, keď chce, aby si ju vycápal. “Vážne? Nacápať? A nebolí to?” – hej, bolí. A o to kurva ide!

Viem, že čítaš Stuff a Maxima a že sú tam sekcie o potešení ženy. Začni ľahkým capnutím celou rukou po oblasti, na ktorej sedí. A podľa reakcie pokračuj.

Nemusíš ju ohnúť cez koleno a hovoriť, že neposlúchala a otecko ju musí potrestať. To si nechaj na piate rande. Ženy sú menej krehké, než si myslíš, tak sa neboj, že jej zlomíš panvu.

 

5. Je v poriadku, keď vás bude pri tom počuť

Inak mám pocit, že šukám nindžu. Pokiaľ naozaj nie si nindža, čo sa plíži do mojej izby s vibrujúcimi nunčakmi a čiernym pyžamom na zips, prosím, vydávaj zvuky.

Pokiaľ šukáš ženu a ona pri tom kričí, hovorí tvoje meno a stoná, zatiaľ čo ty ani nezavrčíš, bude sa dievča cítiť ako idiot. Nemusíš vydávať zvuky ako ona, ale aspoň NIEČO.

Vieš, ako v porne, keď žena spraví niečo skvelé a chlap spraví: “Áh!”, napoly zavrčanie a napoly zakričanie? To je SEXY. Rob to. Drsne šepkaj jej meno (za predpokladu, že ho poznáš :D).

Vzdychaj jej na krk pri misionárskej polohe. Nemusíš fučať ako gorila, ale keď budeš úplne ticho, bude sa báť.

 

6. Väčšina žien má k tomu zavrčaniu rada aj prasačiny

Pokiaľ chceš začať hovoriť prasačiny, spýtaj sa jej, či sa jej páči, ako ju šukáš. Pokiaľ zareaguje dobre: “Zbožňujem ťa šukať. Vyzeráš tak veľmi sexy.” Stále vzdychá miesto odpovede? “Máš tak krásne prsia.” Funguje to?

Pokiaľ na to slovo nezareaguje dobre, hodilo by sa tu skončiť. Pokiaľ áno, skús napríklad nasledovné:

“Bože môj! Ty máš TAK úzku kundičku.”

“Si tak vlhká – je to tým, že cítiš, ako do teba vráža môj vták?”

“Myslím, že sa ti spravím dovnútra. Naplním ti tú tvoju kundičku.” Nevadí, že máš kondóm, aj tak MILUJEME toto počuť.

Pokiaľ všetko toto funguje, môžeš pokračovať štýlom “malá sexy kurvička” a “špinavá štetka“. Postupujte opatrne, ale prosím postupujte. Nechoďte po špičkách. Nedržte sa naspäť. Zaútočte.

 

7. Nemáš povinnosť ženu vylízať

Naopak, ona nemá povinnosť sa zadusiť tvojím vtákom. Keď preskočíš jedno, neočakávaj druhé.

Pokiaľ už ju lížeš, jediný komentár o jej kundičke má byť ten, aké je to skvelé. Dĺžka jej pyskov, farba vnútra a stav ochlpenia – nie si John Madden. Netreba komentovať farby.

 

8. Nenadávaj na kondómy

Neznášame ich, to nám ver. Neznášame ich viac ako ty. Ale nechceme otehotnieť a ty nechceš nič chytiť, však?

Nesťažuj si na sex s kondómom. Nevysvetľuj, že sa s ním nespravíš.

Nauč sa to, lebo nám pomôžeš zistiť, čo spraviť, akonáhle sme uspokojené a je čas, aby si aj ty vyklopil svoj náklad.

 

9. Vážne sa nám páči, keď sa spravíte

Vidieť, ako to z vás strieka, je jedna z najuspokojivejších vecí vôbec. Nepredpokladaj ale, že chce, aby si jej ho vyhonil na tvár. Možno áno, ale nepredpokladaj to.

Vidieť/cítiť, že striekate, je pre nás odmenou, takže nás o to nemusíte pripravovať, ale prosím, preber to s ňou ešte pred výstrekom: “Vyzerá to, že už budem – ako to máš rada?” je férová otázka, ktorá ťa o gule nepripraví.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

_________________________________________________________

*Niečo málo k ďalšiemu vysvetleniu – niektorí ľudia priniesli ďalšie zaujímavé myšlienky v reakcii na tento “recept”, takže to poviem takto: Nechcem naznačovať, že všetky ženy chcú, aby sa s nimi zaobchádzalo ako so štetkami. Chcem ale povedať, že väčšina žien, ktoré poznám, mi povedali, že by si priali sex drsnejší, než im ho muži dávajú. Drsný NEZNAMENÁ reťaze a zväzovanie. Zároveň sa to vzťahuje len na posteľ, neznamená to, že za ňu máš vyberať jedlo v reštaurácii alebo sa k nej chovať ako k menejcennému človeku.

*Niektoré ženy hovorili, že to nechcú drsne a že čo si sakra myslím? No, baby, patríte k menšine. AJ KEĎ, všetky ženy by mali pamätať na to, že okrem toho byť úprimné vo svojich túžbach, musíte byť úprimné aj vo svojich limitoch. Nebojte sa povedať si o viac, ale keď sa vám niečo nepáči, povedzte to. Rovnako tak nerobte nič potichu, čo sa vám nepáči, a potom neobviňujte toho chlapa. Ticho je nebezpečné.

Inšpirované originálom: craigslist.org a fajnblog.cz

Bývalá autorka a spoluzakladateľka blogu