Ako jej dať prvú pusu bez akéhokoľvek strachu

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvú pusu bez akéhokoľvek strachu prva pusa vasnive bozkavanie tahanie za vlasyAsi každý muž má problém s prvým bozkom a rozmýšľa nad každou možnou variantnou výsledku.

Či sa uhne, či bude spolupracovať… nikdy nevieš, aký bude výsledok.

Preto veľa mužov postupuje verbálne a to tromi najznámejšími spôsobmi.

 

Neodpáľ si šance zbytočným rozprávaním 

1. Kompliment – „máš krásne pery“. Čakajúc, že dostaneš kladnú odpoveď, po ktorej sa na to bezhlavo vrhneš.

2. Neurčitá otázka – „bozkávaš sa rada?“ Výsledok berieš ako smerodajný a buď ideš do toho, alebo rušíš hru.

3. Otázka na telo – „môžem ti dať pusu?“ Otázka sama osebe vytvára trápne ticho a v 99% je zakončená absolútnym ukončením hry z ženského pohľadu.

Ako vidíš, ani jedna verbálna metóda nevedie zaručene k puse a nebojím sa tvrdiť, že 2 z nich sú pre ženy silno asexuálne a zároveň pre čarovný okamžik prvej pusy ničivé. Veľa mužov rieši tento problém alkoholom, ktorý vieme, že búra zábrany. 

Preto tento spôsob úplné neodsudzujem, lebo väčšina prvých bozkov bola povzbudená metlou ľudstva. 

 

3 fázy pred prvým bozkom

1. Verbálna kvalifikácia – zbiera od teba informácie, hodnotí všetky tvoje myšlienky a posudzuje, či si vhodný adept na druhú fázu.

🙂 Páčia sa jej tvoje myšlienkové pochody. Máte veľa spoločného a si vhodný adept po verbálnej stránke.

🙁 Nemáte nič spoločne, verbálna komunikácia viazne, nemáte si čo povedať. Rozhovor sprevádza časté trápne ticho. Si nevhodný pre fázu dva.

 

2. Neverbálna kvalifikácia– hodnotí a analyzuje tvoje pohyby a dotyky. Začínaš od ruky a pomaly sa prepracúvaš až na krk. Musíš postupovať pomaly, aby sa nevystrašila, no zároveň dostatočne rýchlo, aby sa neunudila.

🙂 Odhadol si situáciu. Zvolil si správne dotyky v správny čas. Má rada, keď sa jej dotýkaš a sama vytvára situácie, aby ste sa navzájom dotýkali.

🙁 Išiel si na ňu príliš rýchlo. Chytal si ju za stehno, keď si jej mal chytiť ruku. Začína sa ťa báť. Myslí si, že ju chceš len na jedno (aj keď naozaj chceš).

 

3. Kiss kvalifikácia – Pozoruje a vyčkáva, ako to na ňu skúsiš. Čaká na spontánny moment, ktorý navodíš, aby sa dosiahla situácia, v ktorej bude bozk jediná možnosť (situácia na spadnutie).

🙂 Ten moment prišiel. Všetko to vyzeralo spontánne. Obaja ste to už nemohli udržať v sebe.

🙁 Bez akejkoľvek pripravenej nálady a momentu na spadnutie si sa do toho vrhol. Zľahka nastupujú obranné manévre.

 

11 Krokov k úspešnému bozku 

Pokiaľ nie si afc Adams alebo Brad Pitt, asi ťažko preskočíš niektorý z týchto krokov. Aké sú teda metódy neverbálnej komunikácie na presvedčivý prvý bozk?

 1. Spomaľ svoje pohyby
 2. Pomalšie rozprávaj
 3. Naviaž silný očný kontakt
 4. Uveď do svojej reči pauzy
 5. Stupňuj dotyky
 6. Šeptaj jej do ucha s udržaním očného kontaktu
 7. Jemný bozk na líce počas šeptania alebo dotyky líc
 8. Čakaj na správnu pauzu a jej trojuholníkový pohľad (vysvetlíme si v samostatnom článku)
 9. Nakloň sa jemne k nej a všímaj si jej reakcie
 10. Zúž absolútnu telesnú vzdialenosť
 11. POBOZKAJ JU

 

Rozpráva práve ona alebo ty?

Samozrejme, existujú 2 najznámejšie situácie, ak to beriem z pohľadu, že si svoju vyvolenú izoloval od skupinky. Určite je lepšie, ak dôjde k prvému bozku izolovane od skupinky, pretože tvoja úspešnosť rastie. Ona bude uvoľnenejšia, priatelia ju kvôli tomu nebudú súdiť, plus vyššia intimita zvýši sexuálne napätie.

1. Prvá situácia vzniká, keď ste osamote a rozprávate sa. Presnejšie, rozprávaš ty. Máš všetko vo svojich rukách. Môžeš určovať, kam vaša konverzácia bude smerovať. Ak je toto tvoja situácia, stačí sa riadiť 11 bodmi a úspech je zaručený.

2. Druhá situácia nastáva, keď väčšinou rozpráva žena. Nebudeme si klamať, je to častejšie, ako rozprávaš ty. Ženy schovávajú svoj stres za slová. Rozprávajú rýchlejšie a skáču z témy na tému. Toto určite nie je dobré, pretože váš rozhovor nedosiahne moment, kedy je už bozk na spadnutie.

K druhej situácii existuje jednoduché riešenie, a to jej znervóznenie vedúce k strate myšlienky. Napríklad ona rozpráva a ty sa na ňu začneš pozerať, akoby si ju chcel pobozkať. Ak to nezaberie, začni sa pomaly približovať s úmyslom bozku. Jej reakcia by mala byť taká, že sa stratí v tom, čo hovorila a začne sa smiať a obviňovať ťa, že sa na ňu tak pozeráš. A v tom momente máš vyhraté.

 

Hosťovský príspevok napísal Estoril

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3398 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Nie si autorom blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme zvádzania a vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na casanova@akozbalit.sk