Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu prva pusa vasnive bozkavanie tahanie za vlasyAsi každý muž má problém s prvým bozkom a rozmýšľa nad každou možnou variantnou výsledku.

Či sa uhne, či bude spolupracovať… nikdy nevieš, aký bude výsledok.

Preto veľa mužov postupuje pred bozkom verbálne a to tromi najznámejšími spôsobmi.

 

Neodpáľ si šance zbytočným rozprávaním 

1. Kompliment“Máš krásne pery.” Čakajúc, že dostaneš kladnú odpoveď, po ktorej sa na ne bezhlavo vrhneš.

2. Neurčitá otázka“Bozkávaš sa rada?” Výsledok berieš ako smerodajný a buď ideš do toho, alebo rušíš hru.

3. Otázka na telo “Môžem ti dať pusu?” Otázka sama osebe vytvára trápne ticho a v 99 % je zakončená absolútnym ukončením hry z ženského pohľadu.

Ako vidíš, ani jedna verbálna metóda nevedie zaručene k bozku a nebojím sa tvrdiť, že 2 z nich sú pre ženy silno asexuálne a zároveň pre čarovný okamžik prvého bozku ničivé.

Veľa mužov rieši tento problém alkoholom, pretože búra zábrany. Preto tento spôsob úplné neodsudzujem, lebo väčšina prvých bozkov bola povzbudená metlou ľudstva. Najlepšie však pre teba bude, ak to dokážeš zvládnuť bez alkoholu. Na blogu nájdeš množstvo článkov, ktoré ti pomôžu prekonať strach a zvýšiť si sebavedomie.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

3 fázy pred prvým bozkom

1. Verbálna kvalifikácia – zbiera od teba informácie, hodnotí všetky tvoje myšlienky/slová a posudzuje či si vhodný adept na druhú fázu. Hodnotí, ako sa s tebou cíti, ako sa jej s tebou konverzuje a či si dobrý spoločník.

Vyhodnotenie tvojich komunikačných zručností:

🙂 Páčia sa jej tvoje myšlienkové pochody. Máte veľa spoločného a si vhodný adept po verbálnej stránke.

🙁 Nemáte nič spoločne, verbálna komunikácia viazne, nemáte si čo povedať. Rozhovor sprevádza časté trápne ticho. Si nevhodný pre fázu dva.

 

Inšpiruj sa nasledovnými článkami, ktoré by ti mohli pomôcť v prvej fáze:

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu Rozhovor Dollarphotoclub 70652915 312 x 208 300x200O čom sa baviť so ženou na prvom rande?

O tomto sa radšej so ženou na rande nebav

Ako dosiahnuť, aby sa žena pri tebe cítila dobre a dôverovala ti?

Kompletný návod: Ako dávať ženám komplimenty správne

6 možností, ako zabiť trápne ticho a zachrániť prvé rande

 

2. Neverbálna kvalifikácia – hodnotí a analyzuje tvoje pohyby a dotyky. Začínaš od ruky a pomaly sa prepracúvaš až na krk. Musíš postupovať pomaly, aby sa nevystrašila, no zároveň dostatočne rýchlo, aby sa nenudila.

Vyhodnotenie tvojich neverbálnych zručností:

🙂 Odhadol si situáciu. Zvolil si správne dotyky v správny čas. Má rada, keď sa jej dotýkaš a sama vytvára situácie, aby ste sa navzájom dotýkali.

🙁 Išiel si na ňu príliš rýchlo. Chytal si ju za stehno, keď si jej mal chytiť ruku. Začína sa ťa báť. Myslí si, že ju chceš len na jedno (aj keď naozaj chceš).

 

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu kino dotykanie muz zena flirtovanie 300x167Inšpiruj sa nasledovnými článkami, ktoré by ti mohli pomôcť v druhej fáze:

Princíp príťažlivosti 80/20 alebo prečo ženy nepriťahuješ?

Ako sa žien dotýkať, flirtovať s nimi a zvádzať ich?

Kompletný návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

3. Bozk kvalifikácia – Pozoruje a vyčkáva, ako to na ňu skúsiš. Čaká na spontánny moment, ktorý navodíš, aby sa dosiahla situácia, v ktorej bude bozk jediná možnosť (situácia na spadnutie).

Vyhodnotenie tvojich neverbálnych zručností:

🙂 Ten moment prišiel. Všetko to vyzeralo spontánne. Obaja ste to už nemohli udržať v sebe.

🙁 Bez akejkoľvek pripravenej nálady a momentu na spadnutie si sa do toho vrhol. Zľahka nastupujú obranné manévre.

 

Inšpiruj sa nasledovnými článkami, ktoré by ti mohli pomôcť v tretej fáze:

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu Bozkavanie Dollarphotoclub 64884498 312 x 190 300x183Ako ju namotať, že bozk bude chcieť už na prvom rande

Rýchlokurz, ako mať 100 % úspešnosť prvého bozku bez odmietnutia

Ako sa bozkávať vášnivo a hravo?

Chceš viac?

Klikni sem a získaš detailný návod, ako sa môžeš aj TY dopracovať k bozku už na prvom stretnutí >>

 

11 Krokov k úspešnému bozku 

Pokiaľ nie si Beckham alebo Brad Pitt, asi ťažko preskočíš niektorý z týchto krokov. Aké sú teda metódy neverbálnej komunikácie na presvedčivý prvý bozk?

 1. Spomaľ svoje pohyby
 2. Pomalšie rozprávaj
 3. Naviaž silný očný kontakt
 4. Uveď do svojej reči pauzy
 5. Stupňuj dotyky
 6. Šepkaj jej do ucha s udržaním očného kontaktu
 7. Jemný bozk na líce počas šepkania alebo dotyky líc
 8. Čakaj na správnu pauzu a jej trojuholníkový pohľad (ústa-oči-ústa)
 9. Nakloň sa jemne k nej a všímaj si jej reakcie
 10. Zúž absolútnu telesnú vzdialenosť
 11. POBOZKAJ JU

 

Rozpráva práve ona alebo ty?

Samozrejme, existujú 2 najznámejšie situácie, ak to beriem z pohľadu, že si svoju vyvolenú izoloval od skupinky.

ako jej dať prvú pusu Ako jej dať prvý bozk bez akéhokoľvek strachu Dollarphotoclub 9882752 zm 300x200Určite je lepšie, ak dôjde k prvému bozku izolovane od skupinky, pretože tvoja úspešnosť rastie. Ona bude uvoľnenejšia, priatelia ju kvôli tomu nebudú súdiť a vyššia intimita zvýši sexuálne napätie.

1. Prvá situácia vzniká, keď ste osamote a rozprávate sa. Presnejšie, rozprávaš ty. Máš všetko vo svojich rukách. Môžeš určovať, kam vaša konverzácia bude smerovať. Ak je toto tvoja situácia, stačí sa riadiť 11 bodmi a úspech je zaručený.

2. Druhá situácia nastáva, keď väčšinou rozpráva žena. Nebudeme si klamať, je to častejšie, ako keď rozprávaš ty. Ženy schovávajú svoj stres za slová. Rozprávajú rýchlejšie a skáču z témy na tému. Toto určite nie je dobré, pretože váš rozhovor nedosiahne moment, kedy je už bozk na spadnutie.

K druhej situácii existuje jednoduché riešenie, a to jej znervóznenie vedúce k strate myšlienky. Napríklad ona rozpráva a ty sa na ňu začneš pozerať, akoby si ju chcel pobozkať.

Ak to nezaberie, začni sa pomaly približovať s úmyslom bozku. Jej reakcia by mala byť taká, že sa stratí v tom, čo hovorila a začne sa smiať a obviňovať ťa, že sa na ňu tak pozeráš. A v tom momente máš vyhraté.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Hosťovský príspevok napísal Estoril

Nie si autorom na blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme hodnoty, príťažlivosti, vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na michal@chlap20.sk